Brocardic > Eventy i targi > Monachium. Targi motoryzacyjne IAA oficjalnie potwierdzone
Eventy i targi

Monachium. Targi motoryzacyjne IAA oficjalnie potwierdzone

Organizatorzy Międzynarodowego Salonu Samochodowego ogłosili oficjalny termin tegorocznego wydarzenia – 7-12 września. Nie ma wątpliwości, że będzie to zupełnie inne wydarzenie niż w poprzednich latach.

Przed wybuchem epidemii, wrześniowe salony samochodowe odbywały się naprzemiennie, raz w Paryżu, raz we Frankfurcie. Organizatorzy zdecydowali się zorganizować targi w Monachium, które oferuje równie rozległe tereny wystawowe.

Jak się dowiedzieliśmy, udział w targach ogłosiły już następujące marki – Grupa Volkswagen, BMW, Daimler, Ford, oraz kilka chińskich marek motoryzacyjnych. Co więcej, możemy spodziewać się także obecności innych marek, które jeszcze nie odniosły się do zaproszenia.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w trybie hybrydowym – organizatorzy chcą, by część wystawy miała miejsce za pośrednictwem internetu.

(Photo by Jan Antonin Kolar on Unsplash)

Polecane wpisy
Eventy i targi

Jakie są zalety wynajmu hal namiotowych na imprezy i wydarzenia?

Zorganizowanie udanych imprez i wydarzeń wymaga starannego planowania i przygotowań. Jednym z kluczowych czynników jest odpowiednie zapewnienie przestrzeni, która pomieści gości i zapewni komfortowe warunki. W takich sytuacjach wynajem hal namiotowych staje się atrakcyjną opcją.
Czytaj więcej
Eventy i targi

Najpiękniejsze samochody na targach motoryzacyjnych w 2020 roku

Spora część targów motoryzacyjnych w 2020 roku musiała zostać odwołana lub przełożona. Nie oznacza to jednak, że mijający rok nie przyniósł nam nowych, przepięknych pojazdów – oto najciekawsze modele.
Czytaj więcej
Eventy i targi

Moto Session – święto motoryzacji odbyło się pomimo pandemii

Organizowane na Targach Lublin targi Moto Session to nie tylko pokaz wyjątkowych samochodów, ale też niesamowitych pokazów, zawodów i ludzi związanych z motoryzacją. Choć tegoroczna edycja była zagrożona z powodu pandemii, organizatorzy stanęli na wysokości zadania!
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *