Brocardic > Eventy i targi > Moto Session – święto motoryzacji odbyło się pomimo pandemii
Eventy i targi

Moto Session – święto motoryzacji odbyło się pomimo pandemii

Organizowane na Targach Lublin targi Moto Session to nie tylko pokaz wyjątkowych samochodów, ale też niesamowitych pokazów, zawodów i ludzi związanych z motoryzacją. Choć tegoroczna edycja była zagrożona z powodu pandemii, organizatorzy stanęli na wysokości zadania!

Pełno emocji, zapachu benzyny, pięknych kobiet i lśniących samochodów – tak w kilku słowach można scharakteryzować Moto Session 2020. Odbywająca się 26 i 27 września impreza przyciągnęła do Lublina tysiące fanów motoryzacji.

W programie były m.in. zawody i pokazy motocyklowe, pokazy driftowe, wyścigi, targi klasyków i giełda. Zresztą – zobaczcie sami!

(fot. materiały organizatora)

Polecane wpisy
Eventy i targi

Jakie są zalety wynajmu hal namiotowych na imprezy i wydarzenia?

Zorganizowanie udanych imprez i wydarzeń wymaga starannego planowania i przygotowań. Jednym z kluczowych czynników jest odpowiednie zapewnienie przestrzeni, która pomieści gości i zapewni komfortowe warunki. W takich sytuacjach wynajem hal namiotowych staje się atrakcyjną opcją.
Czytaj więcej
Eventy i targi

Najpiękniejsze samochody na targach motoryzacyjnych w 2020 roku

Spora część targów motoryzacyjnych w 2020 roku musiała zostać odwołana lub przełożona. Nie oznacza to jednak, że mijający rok nie przyniósł nam nowych, przepięknych pojazdów – oto najciekawsze modele.
Czytaj więcej
Eventy i targi

Monachium. Targi motoryzacyjne IAA oficjalnie potwierdzone

Organizatorzy Międzynarodowego Salonu Samochodowego ogłosili oficjalny termin tegorocznego wydarzenia – 7-12 września. Nie ma wątpliwości, że będzie to zupełnie inne wydarzenie niż w poprzednich latach.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *