Brocardic > MotoNewsy > Już niedługo motocyklowy Puchar Śląska DuszanTeam!
MotoNewsy

Już niedługo motocyklowy Puchar Śląska DuszanTeam!

Rywalizacja w ramach Pucharu Śląska rozpocznie się już w ten weekend, 22 i 23 maja. Pierwsze zawody zostaną rozegrane na torze WallraV Race Center w Starym Kisielinie. Wystartują kategorie SST300, PitBike Fun oraz PitBike Junior!

Motocyklowy Puchar Śląska DuszanTeam to wydarzenie zaprojektowane z myślą o szlifowaniu umiejętności sportowej jazdy po profesjonalnym torze. Organizatorzy oczekują uczestników w każdym stopniu zaawansowania – bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z wyścigami, czy uważasz siebie za „starego wyjadacza”.

Jak wziąć udział? Wystarczy, że zapiszesz się na szkolenie i wybierzesz odpowiednią grupę MPŚ DuszanTeam. Wspomniane wyścigi odbywają się pod koniec każdego szkolenia. Zawody kończa się przyznaniem punktów wedle zajmowanych lokat. Pod koniec roku wszystkie punkty są podliczane i na podstawie wyników wyłaniany zostaje najlepszy kierowca.

(Fot. Pixabay)

Polecane wpisy
MotoNewsy

WRC: Kajetan Kajetanowicz na najwyższym stopniu podium w Portugalii!

Niesamowite zawody Polaka, dla którego jest to już drugie zwycięstwo z rzędu w tegorocznym sezonie! Tym samym, Kajetanowicz umocnił swoją pozycję w walce o tytuł mistrzowski WRC3.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *