Brocardic > MotoNewsy > WRC: Kajetan Kajetanowicz na najwyższym stopniu podium w Portugalii!
MotoNewsy

WRC: Kajetan Kajetanowicz na najwyższym stopniu podium w Portugalii!

Niesamowite zawody Polaka, dla którego jest to już drugie zwycięstwo z rzędu w tegorocznym sezonie! Tym samym, Kajetanowicz umocnił swoją pozycję w walce o tytuł mistrzowski WRC3.

Zawody w Portugalii szły po myśli Kajetana Kajetanowicza już w połowie sobotniego etapu, kiedy objął prowadzenie w klasie WRC3. Niestety, druga część okazała się bardziej pechowa za sprawą błędu, który kosztował Polaka kilkanaście sekund i… fotel lidera.

Kajetanowicz rozpoczął kolejny dzień zmagań ze stratą wynoszącą ledwie 3 sekundy do prowadzącego Yohana Rossela. Nie był więc zaskoczeniem, że przed startem Polak zapowiadał atak na pozycję Rossela. Słowa dotrzymał wygrywając jeden z odcinków i plasując się w czołowej trójce przy okazji pozostałych odcinków. To właśnie stabilna forma i równa jazda zagwarantowała kolejne zwycięstwo Kajetanowicza w tym sezonie zmagań WRC3!

(Fot. materiały prasowe kajto.pl)

Polecane wpisy
MotoNewsy

Już niedługo motocyklowy Puchar Śląska DuszanTeam!

Rywalizacja w ramach Pucharu Śląska rozpocznie się już w ten weekend, 22 i 23 maja. Pierwsze zawody zostaną rozegrane na torze WallraV Race Center w Starym Kisielinie. Wystartują kategorie SST300, PitBike Fun oraz PitBike Junior!
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *