Brocardic > Pojazdy > Miejskie > Hulajnogi elektryczne uGo Squbby już dostępne!
Miejskie

Hulajnogi elektryczne uGo Squbby już dostępne!

Hulajnogi elektryczne stały się bardzo popularnym środkiem transportu wśród dzieci i młodzieży. Niedawno swoją premierę miały nowe modele hulajnogi uGo Squbby, które są dedykowane dla dzieci i dorosłych. 

Elektryczne hulajnogi dla dużego i małego

Każda z elektrycznych hulajnóg może przejechać nawet kilkanaście km na pełni naładowanym akumulatorze oraz unieść ciężar 100kg- tym samym jest to ciekawa alternatywa dla  tradycyjnego transportu.

Serię uGo Squbby otwiera model Squbby 6,5 (UEH-1623) – napędzany silnikiem o mocy 250W z akumulatorem  5V. Producent zapewnia, iż pojemność akumulatora pozwala na przejechanie 15 km z prędkością do 24 km/h.

Model wyżej w serii uGo Squbby znajduje się Squbby 8 (UHE- 1624) – posiada akumulator o mocy 6V, który pozwala na swobodne przejechanie 18 km, przy prędkości do 25km/h.

Ostatnią nowością z tej serii jest model Squbby 8,5 (UHE-1625) – posiada silnik o mocy 300W z akumulatorem 6V, co pozwala na przejechanie 15 km.

Hulajnogi elektryczne z serii uGo Squbby cieszą się bardzo dużą popularnością u dzieci oraz dorosłych. Cena tego urządzenia waha się od 999 zł do 1299 zł- w zależności modelu.

Polecane wpisy
MiejskiePojazdy

Jak wybrać odpowiednią firmę przewozową dla swoich potrzeb podróżniczych?

Odkryj, jak wybrać idealną firmę przewozową spełniającą Twoje potrzeby podróżnicze. Poznaj, na co zwracać uwagę, jak porównywać oferty i jakie pytania zadawać.
Czytaj więcej
MiejskiePojazdy

Jak regularne aktualizacje map wpływają na bezpieczeństwo i komfort jazdy?

Sprawdź, jak regularne aktualizacje map wpływają na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dowiedz się, dlaczego jest to ważne dla Twojej nawigacji i jak technologia wpływa na jakość podróży.
Czytaj więcej
Miejskie

Badania na kierowców pojazdów uprzywilejowanych - co warto wiedzieć?

Kierowcy pojazdów uprzywilejowanych, takich jak karetki pogotowia, straż pożarna czy policja, pełnią kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa publicznego i udzielaniu pomocy w nagłych sytuacjach.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *