Chcesz mieć modne tarcze hamulcowe? Musisz to zobaczyć!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Tarcze i zaciski hamulcowe pełnią kluczową rolę w procesie hamowania, ale są też ozdobą dla samochodu. Dotychczas w cenie były podzespoły malowane proszkowo, które nadawały charakteru pojazdom. Teraz serca fanów modnej motoryzacji może podbić wynalazek firmy Brembo.

Co to takiego? Przedsiębiorstwo wymyśliło… lustrzane tarcze hamulcowe! Tarcze o nazwie Greentive są niezwykle mocno wypolerowane, dzięki czemu dają efekt lustra. Produkty mają być wykorzystywane w autach premium.

Co ciekawe, Greentive to nie tylko wyjątkowy wygląd, ale również ekonomiczne i ekologiczne zastosowanie. Dlaczego? Tarcze, dzięki całkowicie gładkiej powierzchni, dużo wolniej się zużywają i nie pylą płynem hamulcowym tak, jak wiele dotychczasowych egzemplarzy. Ekologiczne tarcze, które wolno się zużywają i nie brudzą felg nie mają jeszcze ceny. Nie ukrywajmy jednak, że do najtańszych nie będą należały…

(fot. pixabay.com)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Bezpieczeństwo i efektywność pracy na rusztowaniach aluminiowych Aluberg
/
Bezpieczeństwo i efektywność pracy na rusztowaniach aluminiowych Aluberg
Artykuł omawia znaczenie bezpieczeństwa oraz skutecznego użytkowania rusztowań aluminiowych Aluberg. Dowiedz się, jak te cechy wpływają na efektywność pracy na wysokościach.
Jak nawozy dolistne wpływają na rozwój roślin?
/
Jak nawozy dolistne wpływają na rozwój roślin?
Odkryj, jak dolistne nawozy wpływają na zdrowy rozwój roślin. W artykule omówimy, jak te nawozy poprawiają wydajność upraw, co to jest bio-stymulacja i jakie składniki mają te nawozy.
Jak wybrać odpowiednie części zamienne do twojej maszyny rolniczej?
/
Jak wybrać odpowiednie części zamienne do twojej maszyny rolniczej?
Odkryj, jak wyselekcjonować najbardziej efektywne części zamienne do swojego sprzętu rolniczego, aby zoptymalizować jego wydajność i przedłużyć żywotność.