Chcesz mieć modne tarcze hamulcowe? Musisz to zobaczyć!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Tarcze i zaciski hamulcowe pełnią kluczową rolę w procesie hamowania, ale są też ozdobą dla samochodu. Dotychczas w cenie były podzespoły malowane proszkowo, które nadawały charakteru pojazdom. Teraz serca fanów modnej motoryzacji może podbić wynalazek firmy Brembo.

Co to takiego? Przedsiębiorstwo wymyśliło… lustrzane tarcze hamulcowe! Tarcze o nazwie Greentive są niezwykle mocno wypolerowane, dzięki czemu dają efekt lustra. Produkty mają być wykorzystywane w autach premium.

Co ciekawe, Greentive to nie tylko wyjątkowy wygląd, ale również ekonomiczne i ekologiczne zastosowanie. Dlaczego? Tarcze, dzięki całkowicie gładkiej powierzchni, dużo wolniej się zużywają i nie pylą płynem hamulcowym tak, jak wiele dotychczasowych egzemplarzy. Ekologiczne tarcze, które wolno się zużywają i nie brudzą felg nie mają jeszcze ceny. Nie ukrywajmy jednak, że do najtańszych nie będą należały…

(fot. pixabay.com)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Na co zwrócić uwagę podczas zakupu opon do auta?
/
Na co zwrócić uwagę podczas zakupu opon do auta?
Zakup nowych opon do auta dla niektórych może być ogromnym wyzwaniem. Jest wiele elementów, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze. Czym powinniśmy się kierować?
Samochody celebrytów — kto ma najdroższe auto?
/
Samochody celebrytów — kto ma najdroższe auto?
Wielka sława przyciąga duże pieniądze, dzięki którym celebryci spełniają swoje najskrytsze marzenia. Częstym obiektem zainteresowania, zwłaszcza wśród celebrytów płci męskiej […]
Jak proces hartowania indukcyjnego wpływa na jakość narzędzi weterynaryjnych?
/
Jak proces hartowania indukcyjnego wpływa na jakość narzędzi weterynaryjnych?
Dowiedz się, jak technologia hartowania indukcyjnego może zwiększyć wytrzymałość i skuteczność narzędzi używanych w weterynarii.