Hulajnogi elektryczne uGo Squbby już dostępne!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Hulajnogi elektryczne stały się bardzo popularnym środkiem transportu wśród dzieci i młodzieży. Niedawno swoją premierę miały nowe modele hulajnogi uGo Squbby, które są dedykowane dla dzieci i dorosłych. 

Elektryczne hulajnogi dla dużego i małego

Każda z elektrycznych hulajnóg może przejechać nawet kilkanaście km na pełni naładowanym akumulatorze oraz unieść ciężar 100kg- tym samym jest to ciekawa alternatywa dla  tradycyjnego transportu.

Serię uGo Squbby otwiera model Squbby 6,5 (UEH-1623) – napędzany silnikiem o mocy 250W z akumulatorem  5V. Producent zapewnia, iż pojemność akumulatora pozwala na przejechanie 15 km z prędkością do 24 km/h.

Model wyżej w serii uGo Squbby znajduje się Squbby 8 (UHE- 1624) – posiada akumulator o mocy 6V, który pozwala na swobodne przejechanie 18 km, przy prędkości do 25km/h.

Ostatnią nowością z tej serii jest model Squbby 8,5 (UHE-1625) – posiada silnik o mocy 300W z akumulatorem 6V, co pozwala na przejechanie 15 km.

Hulajnogi elektryczne z serii uGo Squbby cieszą się bardzo dużą popularnością u dzieci oraz dorosłych. Cena tego urządzenia waha się od 999 zł do 1299 zł- w zależności modelu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak prawidłowe ustawienie zbieżności wpływa na bezpieczeństwo i komfort jazdy?
/
Jak prawidłowe ustawienie zbieżności wpływa na bezpieczeństwo i komfort jazdy?
Dowiedz się, jak właściwe ustawienie zbieżności kół przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa oraz poprawia komfort podczas jazdy.
Bagażnik rowerowy na hak – idealne rozwiązanie dla Twojego rowerowego stylu życia
/
Bagażnik rowerowy na hak – idealne rozwiązanie dla Twojego rowerowego stylu życia
Odkryj wygodę bagażnika rowerowego na hak i podróżuj z rowerem bez trudności. Ciesz się swobodą jazdy i wygodą podróżowania.
/
Jak zaawansowane systemy CAD/CAM przyczyniają się do precyzji w obróbce metali?
Dowiedz się, jak innowacyjne technologie CAD/CAM usprawniają proces obróbki metali, zwiększając ich precyzję i efektywność.