Monachium. Targi motoryzacyjne IAA oficjalnie potwierdzone

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Organizatorzy Międzynarodowego Salonu Samochodowego ogłosili oficjalny termin tegorocznego wydarzenia – 7-12 września. Nie ma wątpliwości, że będzie to zupełnie inne wydarzenie niż w poprzednich latach.

Przed wybuchem epidemii, wrześniowe salony samochodowe odbywały się naprzemiennie, raz w Paryżu, raz we Frankfurcie. Organizatorzy zdecydowali się zorganizować targi w Monachium, które oferuje równie rozległe tereny wystawowe.

Jak się dowiedzieliśmy, udział w targach ogłosiły już następujące marki – Grupa Volkswagen, BMW, Daimler, Ford, oraz kilka chińskich marek motoryzacyjnych. Co więcej, możemy spodziewać się także obecności innych marek, które jeszcze nie odniosły się do zaproszenia.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w trybie hybrydowym – organizatorzy chcą, by część wystawy miała miejsce za pośrednictwem internetu.

(Photo by Jan Antonin Kolar on Unsplash)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wykorzystać tarcze do cięcia w obróbce granitu?
/
Jak wykorzystać tarcze do cięcia w obróbce granitu?
Dowiedz się jak wykorzystać tarcze do cięcia dla skutecznej i precyzyjnej obróbki granitu. Poznaj sekrety wybierania odpowiedniej tarczy i technik cięcia.
Jak konserwować sejf – praktyczne porady i wskazówki
/
Jak konserwować sejf – praktyczne porady i wskazówki
Poznaj skuteczne metody konserwacji sejfu, które przedłużą jego żywotność. Artykuł zawiera profesjonalne porady i praktyczne wskazówki.
Przyszłość motoryzacji: odkrywamy najnowsze trendy i innowacje
/
Przyszłość motoryzacji: odkrywamy najnowsze trendy i innowacje
Zagłęb się w fascynujący świat nowości w branży motoryzacyjnej. Dowiedz się, jakie trendy i innowacje kształtują przyszłość sektora.